E o petrecere, nu o nuntă cu reguli. Nu e nevoie de plic, nu avem sarmale și nu ne întrebăm „cât se dă”. Vrem doar să fii acolo, să zâmbești și să dansezi cu noi sub soare!
Vii solo, cu partener(ă), cu copiii sau cu tot tribul? Ne ajută să știm câte locuri, farfurii și pahare de prosecco să pregătim.
(Și dacă vii singur/ă, cine știe… poate pleci cu +1 ....
Spune-ne dacă ești vegan, vegetarian, alergic la ceva… sau doar foarte pretențios. Nu judecăm. Vrem doar să te hrănim în siguranță (și cu plăcere).
Lasă-ne un mesaj cât încă ești sobru și inspirat. După dans și spritz, e posibil să uiți ce voiai să zici.